Říjen 2007

Dope - Now Or Never

20. října 2007 v 17:59 | DeNdyyyS |  Dope
Blbá kvalita:-(

Dope - Bitch

20. října 2007 v 17:55 | DeNdyyyS |  Dope

Fotečky

20. října 2007 v 17:53 | DeNdyyyS |  Dope

Popis nového alba Untitled

20. října 2007 v 15:25 | DeNdyyyS |  KoRn

Album připomíná jejich první album z roku 1994 a obsahuje plno emocí a hodně smutku."Je velice melodické," vysvětluje Munky. "Porovnal bych ho s Untouchables. Je také hodně gotické. Myslím, že naši fanoušci budou ohromeni, jak je nové album tvrdé a emociální. "Většina písní je smutných, ale zároveň i tvrdých, jako nikdy předtím. Je tu několik okamžiků a jsou velice robustní.
Popis písní:

Starting Over
- Otevírá CD. Zdánlivě přímá rocková píseň ale v půli kytary klesnou a otevřou cestu do zasněného, "psycho" refrénu. Ostatní části jsou vzkříšeny klávesami, inpirované gospelem.

Refrén: "I´m starting over and God¨s going to take me out"

Evolution - První singl nového alba.

Davis se pouští do globálního oteplování. "Není to jako politika sraček Al Gora," říká Davis. "Je to jen o mém zamyšlení. Budou mít moje děti prostor pro žití?"

"Je to o tom, jak se lidská rasa vůbec nevivinula v tisících letech života," říká Davis. "Nejsme odlišní od opic. Bojujeme stále mezi sebou, o území a ničíme naši planetu.

I Will Protect You - oficiálně zveřejněna na Myspace. Píseň je citový odkaz Jonovým synům.

Ever Be - Má velice impozantní zakončení. Představte si film "300 - Bitva u Thermopyl" zasazený do písně. Je to šílené. Většina skladeb je tohoto rázu. Dynamika na albu je hodně rozsáhlá - z jednoho extrému do dalšího.

Love & Luxury - Píseň je adresována na Headův odchod a na všechny jeho vydané knihy.

Kiss - Jedna z Munkyho nejoblíbenějších písní na albu.

"Objeví se zde piáno a velice melancholické zvuky"

Hushaby - Munky zde hraje na "reverb-y" mandolínu.

My Arm Hurts (pracovní název) - Ještě nebyla oficiálně pojmenovaná. Ale obsahuje riff, který byl pro KoRn zatím největší výzvou.

Do What They Say - Jonathan Davis: "Do What They Say" je nejlepší KoRn song vůbec. Je to temné a tvrdé. Je to o neposlouchání pravidel. Rytmická, živá píseň. Obsahuje industriální stopy.

Trained Response - Rytmická, živá, industriální stopy.

Deník z turné

20. října 2007 v 15:21 | DeNdyyyS |  KoRn
Magazín Revolver zveřejnil jakýsi deník Joeyho Jordisona z turné s KoRn,kde popisuje své zážitky.Takže tady je to nejzajímavější:)
18. června - Paříž, Francie

Měli jsme teď pár hodně tvrdých dnů na cestách. Snažíme se dostat na všechny ty festivaly a mezi tím máme vlastní koncerty. Dnes máme svůj vlastní koncert v Zenithu v Paříži a jdeme na to asi za 40 minut. Je vyprodáno a fanoušci už šílí, byly tam KoRn pokřiky už asi tak hodinu před vystoupením předkapely, takže to bude skvělé. Turné se daří lépe než jsem sám doufal. Jednají se mnou velmi dobře, kluci z KoRn jsou v pohodě a koncerty jsou kurevsky zabijácké! Download Festival byl obzvlášť skvělý, hráli jsme ve stanu a fanoušci málem zbořili sloupy, čímž celý stan málem zbourali. Pořadatelé už se začínali bát, bylo to šílené - Nedovolili nám pokračovat v koncertu, dokud se fanoušci neuklidnili, což se zdálo jako věčnost. Jon si jenom složil ruce a řekl "Ok lidi, pokud nechcete, abychom hráli, tak si tu sedneme." Hudebně je materiál KoRn trochu pomalejší než dělám obvykle, ale je skvělé, že mi dovolili, abych si tam přidal svůj vlastní materiál, takové rychlejší vsuvky. Takže můj styl ze SlipKnoT je pumpován do KoRn a myslím si, že lidi to žerou. Jon, Munky a Fieldy mají samostatné autobusy, já jezdím s Jonem, Kalenem (Kalen Chase, perkusionista a pomocný zpěvák KoRn, mezi fanoušky též známý jako debil) a ochrankou, takže většinu času trávím s Jonem.
25. června - Praha, Česká republika

Je skvělé, mít konečně den volna po těch hrozných dnech na cestách - většina jízd trvala 12 hodin, některé i 20. Toto odpoledne jsem strávil chozením po Praze, což je skvělé staré město. Mají tu hodně obchodů, kde se prodávají staré kamenné sochy a sousoší. Zrovna jsem si koupil pár gothických kousků pro můj dům a odvezl jsem si je domů. Taky jsem si koupil láhev absinthu, ale nejspíš se do toho pustím až zítra v noci, protože zítra máme show a já se nechci dneska moc opít. Hraní s KoRn je pro mne pocitem déjá vu, protože to byla pěti členná kapela a teď jich je na pódiu osm, což je jenom o jednoho méně než ve SlipKnoT. Je to jako "Oh, vy tu teď máte perkusionistu? To už jsem někde viděl!" Hodně lidí, které jsem na tomto tour potkal, se zajímají o SlipKnoT, ale nedostávám příliš otázek ohledně "rozpadu". Myslím, že na Vol.3 jsme jasně ukázali, že si klidně můžeme dát pauzu, dělat si vlastní věci, a poté se vrátit silnější než kdy předtím. A navíc jsem potkal před týdnem Coreyho na jednom festivalu a má spoustu textů pro nové SlipKnoT songy, takže tu není žádný důvod, aby se někdo obával o SlipKnoT. Určitě se vrátíme..
1. července - Vídeň, Rakousko

Další den volna - tentokrát ve Vídni, v místě zrození hudby. Máme tu zítra koncert a můj den volna je zatím poněkud nudný. Prostě jsem v hotelu, koukám na televizi a popíjím trochu vína - ve Vídni musíte pít přece víno. Minulý týden jsem si při show v Praze málem zlomil ukazováček na pravé ruce, když jsem se netrefil a udeřil jsem rukou do okraje bubnu. Bylo to na začátku "Falling Away From Me". Byla tam krev kolem celých bicích, ale bylo to pěkně tvrďácké! Dokončit show bylo pěkně na hovno, protože jsem to musel pořád ošetřovat. Mám teď kolem toho obvaz, mám to i když hraji a bolí to jak svině. Jon právě volal a chtěl vědět, co budu dělat, chce jít na večeři - je tu mexická restaurace, ale nevím, jak bude chutnat mexické jídlo v Rakousku. Na tomhle turné jsem zatím neměl žádné špatné jídlo. Sherry, dáma, která se nám na turné stará o šatník, je zároveň i naší kuchařkou a má svou vlastní zkurvenou kuchyni pro turné, kde má dva grilly. Je to totální profesionál - to je důvod, proč tahle skupina tak válí! Vaří pro nás každý večer, když dohrajeme, už to na nás všechno čeká a je to to nejúžasnější jídlo, co jste kdy měli.
8. července - Des Moines, Iowa

Právě jsem přiletěl domů z Mnichova, máme teď týden pauzu a potom několik dnů příprav na Family Values Tour, přičemž celá ta věc začne 20. července. Všichni teď potřebujeme pauzu, šňůra po Evropě byla brutální. Teď jsme se do toho dostali, hrajeme spolu dost dlouho na to, abychom získali ten správný celistvý zvuk skupiny. Takže tento jeden týden je pefektní pro dobití baterek, a pak se zase vrátíme. Ale klidně bychom mohli odpočívat i měsíc a stejně bychom byli úplně stejná kapela jako teď. Poslední týden v Evropě jsme hodně trénovali na Family Values Tour a já si zkurvil levou ruku. Nejdřív pravý ukazováček, teď levou ruku - jsem teď chodící tragédie! Je to část bitvy. Musím mít nějaká zranění, jinak nebudu dělat svou práci! Pokud slezu ze stage a mé ruce krvácí a záda mě bolí z headbangingu, tak je to určitě znak dobrého vystoupení. Ale tohle je maličkost, po zkušenostech ze SlipKnoT je toto nic - nikdo mě nezapálil, nikdo mi nezlomil ocelovou trubku o hlavu, nikdo mě nezmlátil do bezvědomí, takže je to v pořádku. Kromě toho, že hraji se skvělými lidmi, jsem si tu našel spoustu nových přátel. Strávil jsem hodně času s Jonem, Munkym a Fieldym a jsou to opravdu skvělí lidé. Vyrůstali spolu a je skvělé sledovat, jaký mají mezi sebou teď vztah. Můžeš říct, že je tam hodně lásky, hodně lásky v celé skupině. Můžete vidět, že to jsou bratři, kteří spolu prošli mnoha boji. A naučil jsem se toho s KoRn hodně - více než jsem myslel. Naučil jsem se, jak se přizpůsobit stylu KoRn. Nikdy se nenaučíte zahrát všechno,

Jonathan Davis chválí Joeyho Jordisona

20. října 2007 v 15:16 | DeNdyyyS |  KoRn
KoRn už několik týdnů brázdí USA v rámci jejich letošního Family Values Tour a zpěvák Jonathan Davis si zatím nemůže vynachválit služeb novým akvizic pro letošní tour - kytaristu Clinta Loweryho z kapely Dark New Day a bubeníka Joeyho Jordisona ze SlipKnoT. Oba jsou s KoRn na turné od začátku léta a Davis je jejich prací zatím potěšen.

"Clint je úžasný kytarista," řekl. "Vždy jsem si užíval jeho práci v Sevendust, miluji i jeho další kapelu, Dark New Day, a zatím pro nás odvádí skvělou práci. Hraní s Joeym je perfektní. Přinesl do kapely něco naprosto nového, je to úžasný bubeník a je sranda vystupovat s ním. Budeme opravdu naštvaní, až odejde a půjde dělat SlipKnoT (smích). Ale teď se s ním dobře bavíme."

Jordison se ke SlipKnoT připojil už v říjnu. Lowery začal nahrávat druhou řadovou desku s Dark New Day o měsíc dříve.


P.O.D. - fotky

20. října 2007 v 14:53 | DeNdyyyS |  P.O.D.
POD
P.O.D.
P.O.D.

Paramore - Crushcrushcrush

20. října 2007 v 14:47 | DeNdyyyS |  Videa

Billy Talent - fotky

20. října 2007 v 14:27 | DeNdyyyS |  Billy Talent

BFMV-fotka

20. října 2007 v 14:14 | DeNdyyyS |  Bullet for My Valentine

Tapety Rammstein

20. října 2007 v 12:16 | DeNdyyyS |  Rammstein

Emigrate - My World

20. října 2007 v 12:08 | DeNdyyyS |  Videa

Diskografie

20. října 2007 v 12:04 | DeNdyyyS |  Emigrate
EMIGRATE-EMIGRATE

datum vydání : 31.8.2007
délka desky : ???
produkce : Richard Kruspe,Jakob Hellner
jiné formáty : limitovaná edice digipack
01. Emigrate -
02. Wake Up - 3:36
03. My World - 4:17
04. Let Me Break -
05. In My Tears -
06. Babe - 4:36
07. New York City - 3:24
08. Resolution -
09. Temptation -
10. This Is What -
11. You Can't Get Enough -
EMIGRATE - EMIGRATE ( promo verze )
Promo verze obsahuje jen jednu skladbu plné délky,ostatní jsou zkráceny.Obal CD promo verze,je zárověn oficiálním logem Emigrate
01. Emigrate ( Excerpt )
02. Wake Up ( Full version )
03. My World ( Excerpt )
04. Let Me Break ( Excerpt )
05. In My Tears ( Excerpt )
06. Babe ( Excerpt )
07. New York City ( Excerpt )
08. Resolution ( Excerpt )
09. Temptation ( Excerpt )
10. This Is What ( Excerpt )
11. You Can't Get Enough ( Excerpt )Databáze serveru www.gema.de zobrazila již před půl rokem seznam 21 skladeb,ze kterých se vybíralo nakonec klasických "jedenáct" a ty se pak dostali na desku.Již dříve zvěřejněný obal alba,které mělo původně nést název "In my Tears" byl tedy nepravdivý,ale dost možná se později vyskytne jako booklet pro některý singl.
We Two (Buddy) - 04:13
Help Me - 03:16
Freeze My Mind - 03:35
Face Down - 04:01
Dream - 04:12
Y.C.G.E (You Can't Get Enough) - 03:57
Wake Up - 03:37
Sorry - 04:12
In My Tears - 04:39
This Is What - 04:40
Emigrate - 04:08
Babe - 04:36
Blood - 03:35
New York City - 03:42
Resolution - 03:44
Let Me Break - 03:48
My World - 04:18
Fear - 04:24
Perfect World - 04:11
We Are Together - 07:03
This Is Not Your Story - 03:29

Členové

20. října 2007 v 12:02 | DeNdyyyS |  Emigrate

EMIGRATE-ČLENOVÉ

Richard Kruspe Richard Z. Kruspe

Nástroj: hlavní kytara, zpěv
Narozen: 24.06.1967
Kapela: Rammstein
Arnoud Giroux

Arnoud Giroux


Nástroj: basová kytara
Narozen: ???
Kapela: Axel Bauer
Henka Johansson

Henka Johansson


Nástroj: bubny
Narozen: ???
Kapela: Clawfinger
Olsen Involtini

Olsen Involtini


Nástroj: kytara
Narozen: ???
Kapela: producent různých kapel
Sascha Moser

Sascha Moser


Nástroj: počítačové úpravy
Narozen: ???
Kapela: -

Vznik

20. října 2007 v 12:01 | DeNdyyyS |  Emigrate
EMIGRATE-HISTORIE

Sólový projekt kytaristy Richarda Z.Kruspeho,kde kromě hraní na kytaru ještě zpívá a toanglicky je již nějakou dobu známý.Na stránkách www.pilgrim-management.de/emigrate/ byla jako první ukázka puštěna skladba "Wake up" a po nějaké době se na stránkách objevili další 3, zhruba 30-ti veřinové ukázky skladeb "My World","Babe" a "Tempation". Pro jednu z nich mohli posluchači po zaregistrování hlasovat a ta která vyhraje bude potom uvolněna k poslechu celá.Vyhrála skladba "Babe".
Zatím se projekt Richarda moc posluchačům nelíbí a většinou je hodnocen slabě jako průměrná americká komerční skupina,ale každého názor,navíc album ještě nevyšlo,takže se teprve uvidí.O vydání alba se zatím moc nemluví,říkalo se do konce roku 2006 ale jak už to u takových odhadů bývá,nic se nestalo.Album Emigrate mělo vyjít v prvních měsících roku 2007,ale do poloviny března se nic mimořádného neudálo...Zhruba kolem 20.března se objevila na internetových stránkách encyklopedie Wikipedia informace,že album se bude jmenovat "In my tears" a vyjde v červnu tohoto roku.Rovněž se objevil i pravděpodobný booklet alba.Všechny informace o názvu i datumu vydání byli nepravdivé album Emigrate se nakonec bude jmenovat stylově jako kapela,bude obsahovat "11" skladeb a vyjde 31.srpna 2007.
Na netu se v databázi www.gema.de objevil pravděpodobný seznam 21 skladeb i s ukázkama textů,na album se poté dostalo 11 skladeb.
We Two (Buddy) - 04:13 - [Du musst mir gar nichts sagen; You always were so there for me]
Help Me - 03:16 - [I've watched you and what I've seen]
Freeze My Mind - 03:35 - [Life here is vanishing]
Face Down - 04:01 - [Relieve me, the weight is]
Dream - 04:12 - [It's getting dark, gotta close my eyes now]
Y.C.G.E (You Can't Get Enough) - 03:57 - [Seperate from your affliction]
Wake Up - 03:37 - [We're lost, your mind was on the road]
Sorry - 04:12 - [Don't you ever feel you're sorry]
In My Tears - 04:39 - [My sickness slips inside you]
This Is What - 04:40 - [Far below the world is turning]
Emigrate - 04:08 - [Eagle flies across a flag]
Babe - 04:36 - [You're so pure, so sure again]
Blood - 03:35 - [Monsters in the dark]
New York City - 03:42 - [I'm lost in a world of lights]
Resolution - 03:44 - [Lost all self controll]
Let Me Break - 03:48 - [I would live for you]
My World - 04:18 - [Now you get along with me]
Fear - 04:24
Perfect World - 04:11
We Are Together - 07:03
This Is Not Your Story - 03:29

Nigtwish - Amaranth

20. října 2007 v 11:52 | DeNdyyyS |  Videa

Deadlock - Code Of Honor

20. října 2007 v 11:50 | DeNdyyyS |  Videa

Deadlock

20. října 2007 v 11:42 | DeNdyyyS |  Deadlock
Je to německá death metalová skupina s prvky melodic metalu, jestli to někomu něco říká :).
Byla založena ke konci roku 1997.
Členové:
Johannes Prem - vokály
Sebastian Reichl - kytara
Gert Rymen - kytara
Thomas Huschka - basa
Tobias Graf - bicí
Sabine Weniger - ženský zpěv
Diskografie:
I'll Wake You When Spring Awakes EP (Winter Recs. 2000),
The Arrival (Winter Recs. 2002),
Deadlock/ Six Reasons To Kill Split (Winter Recs. 2003),
Earth.Revolt (Lifeforce, 2005),
Wolves (Lifeforce, 2007)

BFMV - fotky

20. října 2007 v 11:29 | DeNdyyyS |  Bullet for My Valentine
bullet for my valentine logo
Bullet For My Valentine
Bullet For My Valentine
Matt
Matt
Matt
Matt Tuck
Bullet for my valentine
bullet for my valentine
Bullet For My Valentine
Bullet Live
Bullet Live